Licitatie publica cu strigare Anunţ Diverse din Constanţa > Constanţa

Administratorul judiciar al SC Gental Star SRL in reorganizare, cu sediul in Constanta, str. Maramures nr. 24 organizeaza licitatie publica cu strigare pentru activele bunuri imobile din averea debitoarei: 1. teren intravilan 417 mp din loc. Predeal, jud. Brasov, situat in zona centru – gara, pret pornire 45000 Euro+TVA; 2. hala+teren 153 mp din mun. Constanta, str. Interioara nr. 3, pret pornire 45700 Euro+TVA. Participarea la licitatie este conditionata de depunera unei garantii de 10% din pretul de pornire al bunului/bunurilor, calculat la cursul oficial BNR din ziua platii garantiei, in contul SC Gental Star SRL nr RO33PIRB1401710634001000, deschis la Banca Piraeus Constanta si de achizitionarea caietului de sarcini, in valoare de 200 lei+TVA, disponibil la sediul ales al administratorului judiciar. Garantia de participare la licitatie trebuie achitata cu cel putin 2 zile anterior datei licitatiei. Licitatia va avea loc la sediul ales al administratorului judiciar Sima Laura, situat in Constanta, str. Sabinelor nr.37A, in fiecare zi de miercuri a lunii aprilie, ora 12.00. Informatii suplimentare la tel. 0731.043.803.

Categorie: Diverse
Tip: Ofertă
Data publicării: 29.03.2010, 15:39

Alte anunţuri din categoria Diverse

Centrale Termice 01.09.2026, 18:56

Acceseaza-magazinul-nostru-online-si-cumpara-Regulator-de-Presiune-Diferentiala-Accesorii...

Vand 1 cutie xanax . Relatii pe telegram la id : insidexyz . 30.08.2026, 09:25

Vand-1-cutie-xanax-Relatii-pe-telegram-la-id-insidexyz-Bucuresti-sau-IF-...

Vand xanax . Telegram id insidexyz 30.08.2026, 09:25

Vand-xanax-Contact-Telegram-id-insidexyz...

Radiatoare aluminiu 21.08.2026, 21:16

Magazin-online-radiatoare-ce-comercializeaza-atat-calorifere-otel-dar-si-centrale-termice-pe-gaz-...

Cablu degivrare 19.08.2026, 21:13

Bucura-te-de-confort-termic-cu-sistemul-norvegian-de-incalzire-electrica-in-pardoseala-Fara-grija...

Butelii GPL 04.08.2026, 21:38

Magazin-Online-Butelii-GPL-Accesorii-pentru-Benzinarii-si-Statii-GPL-Cumpara-Online-la-Preturi...

Imagine anunţ Diplome BAC, licențe, master
Diplome BAC, licențe, master 04.08.2026, 14:24

Realizez-diplome-de-absolvire-BACALAUREAT-licenta-master-si-doctorat-pentru-angajare-sau-pentru-a...

Vand xanax. Contact teldgeam id insidexyz. 02.08.2026, 12:41

Vand-xanax-Contact-teldgeam-id-insidexyz-Bucuresiti-si-If...

Film incălzire pardoseală 31.07.2026, 22:42

Folie-incalzire-pardoseala-cu-nanotuburi-de-carbon-Garantie-10-ani-Randament-ridicat-92-...

Imagine anunţ Avocat dr taberei, civil/penal, 0744271251
Avocat dr taberei, civil/penal, 0744271251 31.07.2026, 12:12

Avocat cu experienta, dublu licentiat, asistenta si reprezentare civil/penal, comercial, muncii,...

Dj Nunta BucurestiDj nunta Bucuresti
Daca o companie va care bani ca sa va angajeze este o teapa
Inregistrări Războiul Sfârșitului Săptămânii Banner Hostgator Hosting
0.02