SPECIFICA?II TEHNICE:
PROCESOR Intel Core Duo T2250
FRECVENTA PROCESOR 1.73 Ghz
DISPLAY WXGA CrystalView, 1280x800
DIAGONALA 12.1 ''
VIDEO Intel GMA950 MEMORIE VIDEO 128MB
HDD (CAPACITATE) 80GB
RAM 512MB
MODEM 56k
ALIMENTARE Li-Ion 6 celule
ALTELE:
DVD+/-RW Double Layer
Card Reader (SD/MMC/MS/MS Pro)
Dimensiuni: 299 x 32 x 220 mm
Greutate: 1.8 Kg
Laptopul este nou la cutie cu toate acesoriile complete.
Categorie: Calculatoare
Locaţie: Bucureşti
Tip: Ofertă
Data publicării: 06.03.2008, 07:41
Alte anunţuri din categoria Calculatoare
Program gestiune agricultura 21.04.2026, 09:23
Program-Gestiune-Magazin-Cento-Software-Retail-Complet-oferit-de-AttoSoft-ro-Obtineti-Consiliere...
Imagine anunţ Vand Alimentator Huawei 12V 2A
Vand Alimentator Huawei 12V 2A 18.04.2026, 17:13
Vand Alimentator Huawei 12V 2A, dedicat dispozitivelor Huawei, inclusiv routerelor si modemurilor...
Imagine anunţ Vand Mouse SBOX cu fir si mufa USB.
Vand Mouse SBOX cu fir si mufa USB. 18.04.2026, 17:13
Vand Mouse SBOX cu fir si mufa USB.Mouse compatibil: Windows 7/8/10/MacOS.Functional.Pret 20...
Imagine anunţ Vand Ventilator Carcasa Rasurbo Basic Silent 120mmx120mmx25mm , cu 3 pini
Vand Ventilator Carcasa Rasurbo Basic Silent 120mmx120mmx25mm , cu 3 pini 18.04.2026, 17:12
Vand Ventilator Carcasa Rasurbo Basic Silent 120mmx120mmx25mm , cu 3 pini.foarte silentios.In stare...
Imagine anunţ Vand Alimentator Imprimanta HP 30V 333mA
Vand Alimentator Imprimanta HP 30V 333mA 18.04.2026, 17:12
Vand Alimentator Imprimanta HP 30V 333mA, in stare foarte buna de functionare.Se vinde cu cablu de...
Imagine anunţ Vand Alimentator HP pentru Imprimanta .Are 2 Tensiuni
Vand Alimentator HP pentru Imprimanta .Are 2 Tensiuni 18.04.2026, 17:12
Vand Alimentator HP pentru Imprimanta .Are 2 Tensiuni iesire 32V 375mA si 16V 500mA si mufa gri cu 3...
Vand Alimentator HP, pentru imprimanta.Are 2 Tensiuni 32V 375mA si 16V 500mA.Pret 65 Lei.Numar...
Imagine anunţ Vand Alimentator HP pentru Imprimanta, 32V 625mA
Vand Alimentator HP pentru Imprimanta, 32V 625mA 18.04.2026, 17:12
Vand Alimentator HP pentru Imprimanta, in Stare Perfecta de Functionare.TENSIUNE 32V 625mA 50/60...
Imagine anunţ Vand Alimentator HP pentru Imprimanta.TENSIUNE 32V 625mA
Vand Alimentator HP pentru Imprimanta.TENSIUNE 32V 625mA 18.04.2026, 17:12